renovat.ro

Acasa » Forum » Am nevoie de un tablou,covor,perdea si draperie,dar nu stiu ce sa aleg »

Am nevoie de un tablou,covor,perdea si draperie,dar nu stiu ce sa aleg

Buna ziua,va rog sa ma ajutati....am nevoie de un tablou,covor,perdea si draperie,dar nu stiu ce sa aleg si ce culoare mai exact. Multumesc!

Raspunsuri si comentarii
Elena V.- postat la 11 Dec 2014, 19:08

Pentru a va putea oferi variante pentru alegerea elementelor decorative ar fi fost binevenite niste informatii asupra culorii mobilierului, al pardoselii si al zugravelii, eventual destinatia incaperii. Va rugam sa reveniti cu informatii asupra celor precizate mai sus pentru a va oferi solutii pertinente. Va asteptam!

Loredana- postat la 12 Dec 2014, 15:25

Buna ziua,am crezut ca este suficient sa incarci pozele....deasta nu am mai scris detalile.
Am peretii albi,usa wenge,parchet gri inchis,duce spre wenge,coltar gri deschis,mobila si masuta din mdf lucios gri deschis cu gri inchis(dar nu antracit).Ce culoare sa aleg covorul,perdeaua,draperia si tabloul.As vrea pata de culoare sa fie rosu.Ce imi recomandati?Multumesc!

Elena V.- postat la 14 Dec 2014, 04:10

Pentru covor va recomand varianta shaggy, cu un model fantezist in care dominant sa fie rosu (sange), gri deschis, alb si negru; perdeaua alba din material delicat, gen organza, in falduri ample; draperia din material mat lucios rosu (sange) sau cat mai aproape de aceasta nuanta; tabloul in rama neagra care sa reprezinte flori(eventual flori de camp cu maci) sau flori in care sa domine rosul. Pozele nu pot fi vizualizate, motiv pentru care am cerut detalii.

Admin

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:

Vrei sa adaugi o intrebare?