renovat.ro

Acasa » Forum » Am sufrageria zugravita in galben si portocaliu, ce combinatii pot alege pentru mobila? »

Am sufrageria zugravita in galben si portocaliu, ce combinatii pot alege pentru mobila?

Daca am sufrageria zugravita in doua culori galben si portocaliu ce combinatii as putea alege pentru mobila, nu as vrea culori inchise gen negru, gri multumesc mult

Raspunsuri si comentarii
paul s- postat la 08 May 2015, 15:16

salut!mobila gri metalizat cu borduri sau accesorii de inox,si in ultima instanta wenghe.

Elena V.- postat la 08 May 2015, 15:50

Pentru o amenajare moderna, in culori calde, puteti alege mobila cu design modern, realizata in nuante de lemn natur: stejar sau fag, cu feronerie metal cromat. O alta varianta ar fi o mobila alba, sau nuanta de lemn de pin cu o combinatie delicata de bej sau castaniu. In privinta canapelei si a fotoliilor puteti opta pentru o nuanta de verde lamaie sau o canapea modulara alba sau crem cu picioare din metal cromat. Nu uitati ca aveti nevoie de o nuanta de contrast, ceva mai inchisa pentru a evidentia culorile calde din interior. Aceasta nuanta se poate regasi in culorile din covor, 2-3 perne decorative in nuante de maro (doua inchise si una mai deschisa).

Admin

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:

Vrei sa adaugi o intrebare?