renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Cateva sfaturi pentru alegerea culorilor peretilor si mobilierului

Buna ziua. Va rog sa-mi dati cateva sfaturi in alegerea culorilor pentru pereti si mobilier. Tamplaria pvc este nuc, usile nuc verona 2, parchetul nuc amer cu putina tenta de maro,galbui si gri. Ce culoare sa zugravesc camera bietelului si dormitorul nostru? Dar mobilierul? In living as dori sa zugravesc in doua culori. Aceasi dilema mobilierul si culoarea peretilor. Bucataria este open space lunga si ingusta. Fainta si gresia din bucatarie m-am gandit sa o iau crem, maro sau toscana. La fel si in coridorul de la intrare. Va multumesc.

Intrebare trimisa de un cititor din - Sector 3 , Bucuresti
vezi si firme constructii Bucuresti



Raspunsuri si comentarii
Gabi a scris:

Buna ziua,

Va rog sa-mi dati cateva sfaturi.
Ce culoare sa iau mobila din dormitor tinand cont ca geamul este pvc nuc,usa nuc verona 2,parchetul nuc american iar peretii sunt cacao cu lapte si tavanul alb. Va multumesc!

Cristiana a scris:

Buna ziua. Alegeti o mobila predominant gri cu usoare accente de galben sau lila ; bej cu crem; gri cu visiniu ; bej cu olive. Deoarece nuantele de nuc sunt inchise la culoare trebuie sa punctati cu mobila si accesorii deschise la culoare.

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: culori pereti sufragerie , colori camera tineret , asortare mobila , amenajari interioare ,

Taguri:    tamplarie pvc,    parchet nuc,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro