renovat.ro

Acasa » Forum » Caut firma de constructii din Romania pentru constructie casa in Germania »

Caut firma de constructii din Romania pentru constructie casa in Germania

Ma puteti ajuta cu recomandari de firme de constructii romanesti care sa fie dispuse sa construiasca o casa in Germania. Am toate autorizatiile necesare. Doresc contract si factura. Casa are amprenta la sol de 65 mp. cu subsol, parter si etaj. Multumesc anticipat

Intrebare trimisa de un cititor din - Sector 3 , Bucuresti
vezi si firme din - Sector 3 , Bucuresti

Raspunsuri si comentarii
Elena V.- postat la 25 Nov 2015, 20:57

O firma de acest gen este „New Residence” tel: 0727133007; Echipa de profesionisti din Vrancea cu o experienta medie inte 15 si 20 de ani in Italia. Avem scule si utilaje pentru realizarea unei constructii de la fundatie pana la acoperis inclusiv interioarele cu finisaje de lux. Tel: 0766992727; Echipa formata din doi oameni harnici si seriosi(familie), executam lucrari in domeniul constructiilor.Efectuam,amenajari interioare si exterioare, zugraveli, gresie , faianta, tencuieli, decorativa, placare rigips, instalatii sanitare , confectii metalice. Tel: 0736566810; firma”Case Trainice” din Ploiesti tel: 0749460916 sau 0720118182; firma”Tavi Euro Service” din Ploiesti, tel: 0725154789. Sper ca v-am putut fi de folos!

serban - postat la 23 Dec 2015, 09:02

Daca doriti si anuntul mai este valabil,va rog, sa ma contactati pe email sau la nr. 0726333029.Sunt inginer constructor si administratorul unic al firmei, SC MKN Construction SRL.
Multumesc.

Admin

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:

Taguri: constructii Germania , firme de constructii ,

Taguri:    Germania,    firme,    constructii case,    preturi,

Vrei sa adaugi o intrebare?