renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Ce culoare sa cumpar covorul pentru sufragerie? vreau o camera mai colorata.

Buna ziua. Nu stiu ce culoare sa cumpar covorul in sufragerie tinand cont ca parchetul este stejar (este o culoare deschisa) canapeaua bej perdelele la fel, draperiile sunt un kaki cu niste flori imprimate bej, peretii sunt un ou de rata iar mobila este o combinatie de verde cu gri inchis. Va rog daca imi puteti da un sfat ca nu stiu ce sa fac. As vrea sa mai dau viata acestei camere si nu stiu cum. Multumesc!

Intrebare trimisa de un cititor din - Oradea , Bihor
vezi si firme constructii Bihor



Raspunsuri si comentarii
Elena V. a scris:

Puteti alege un covor cu fire lungi, un model fantezist din dungi in nuantele: maro inchis, crem, maro roscat, visiniu, iar alb si negru putin, doar de accent. Mai puteti accesoriza camera cu perne decorative gri fier, alb, kaki in nuanta draperiei si grena(ca in covor). Puteti aplica un stiker decorativ negru, cu un model delicat si fantezist pe unul dintre pereti; puteti amplasa farfurii decorative sau o vaza de flori alba. Daca nu doriti stiker decorativ, puteti amplasa un tablou(flori galbene si rosii; aspect de natura) cu rama neagra pe peretele din spatele canapelei.

Camelia Geageac a scris:

Buna ziua,
Ce culoare as putea alege pentru covor si draperii, avand in vedere ca mobila este alb cu negru mat si canapeaua este cu stofa neagra.
Parchetul este stejar deschis
Multumesc,

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: amenajari interioare ,

Taguri:    covor sufragerie,    parchet stejar,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro