renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Ce culori am putea alege in materie de perdele, draperii, covor?

Buna seara! Va rog frumos daca ma puteti ajuta in alegerea perdelelor si draperiilor pentru sufragerie si bucatarie! Va atasez poze! In sufragerie mobila este verde cu alb si canapeaua tot verde, parchet gri... iar la bucatarie gresia si faianta crem, mobila wenge cu crem! Ce culori am putea alege in materie de perdele, draperie, covor! Multumesc!

Intrebare trimisa de un cititor din - Calarasi , Calarasi
vezi si firme constructii Calarasi


poza 1 poza 2 poza 3

Raspunsuri si comentarii
florin a scris:

Nuanta de verde permite sa alegi dintr-o varietate destul de mare de culori pentru perdea si draperie, fiind usor de asortat, in general.As recomanda sa alegi draperii in tonuri calde de maro, simple sau cu un imprimeu interesant,adaugand pe canapea si doua pernute cu imprimeu maro. De altfel, ar merge si draperiile in tonuri inchise de verde, asortate unor perdele subtiri si diafane albe sau de culoarea untului iar sistemele de prindere le poti asorta cu parchetul.Sunt pe piata sine aluminiu imitatie lemn care arata foarte bine,le gasesti aici storuri-sine.ro sau sine-storuri.ro (ceva de genul)
La bucatarie as recomanda stor roman.Wenge �l v�d asortat cu tonuri discrete de roz, lila, alb g�lbui, verde. Movul pare a fi o culoare care se asorteaz� foarte u�or cu wenge.

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: perdele , covoare ,

Taguri:    perdele bucatarie,    perdele living,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro