renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Ce vopsea lavabila de interior recomandati?

Dupa sarbatori vreau sa renovez prin casa si as vrea sa si varuiesc. Ce vopsea lavabila de interior recomadati? Ce ati mai folosit in ultima vreme. Eu ultima data am dat cu lavabil in casa acum 7 ani si s-au mai schimbat marcile si calitatea produselor. Vreau o vopsea rezistenta si care sa poate fi curatata usor de eventuale pete.


Raspunsuri si comentarii
Mariana R. a scris:

Una dintre noile variante de vopsea lavabila cu calitati la standarde inalte ar putea fi: a) �Caparol� rezistenta la spalari frecvente, grad de acoperire mare, poate fi colorata in nuanta dorita chiar din magazine, b) �Emex� cu grad mare de acoperire pe orice suprafata, fiind pe baza de silicat de potasiu are finisaje netede si posibilitate de curatare rapida prin stergere sau spalare; c) vopseaua �Emex acrilica superlavabila� are si proprietati antimucegai, potrivita in spatii cu umiditate ridicata (baie, bucatarie). Toate tipurile se livreaza in varianta alb sau colorat prin adaugare de pigment.

PantiruM a scris:

Eu am folosit vopseaua lavabila premium Aeria Gold all inclusive la recomandarea unor amici. Perete devine matasos la atingere, se simte in casa un miros deosebit, un miros de curat, de farmacie daca pot spune asa. Se curata foarte usor, fara sa ramane urme. Este recomandata si pentru baie/bucatarie, este o vopsea care impiedica formarea mucegaiului.

Leonard a scris:

Am folosit Aeria-Gold all-inclusive. Peretele are asa un aspect nu lucios, mai mat, foarte alb si un aspect foarte important, se curata foarte usor

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: amenajari interioare , lavabila ,

Taguri:    materiale de constructii,    vopsea lavabila,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro