renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Costuri detaliate tigla metalica, termoizolatie plus consolidare fundatie

Vreau sa montez tigla metalica peste tabla galvanizata existenta cu suprafata de aproximativ 150 mp sistem complet cu montaj, de termoizolatie polistiren de 10 cm, materiale si manopera cu finisaje si consolidare plus o renovare a aproximativ 10 ml de fundatie. Va rog costurile detaliate. Multumesc.

Intrebare trimisa de un cititor din - Bucuresti
vezi si firme constructii Bucuresti



Raspunsuri si comentarii
Nicolae a scris:

Costurile detaliate ale acestor lucrari se pot discuta doar cu firmele specializate in aceste domenii. De asemenea, in privinta sapaturii pentru consolidare fundatie, acestea difera in functie de tipul sapaturii: mecanica sau manuala, in functie de terenul specific. Va putem oferi doar date de contact ale unor firme care executa asemenea lucrari, urmand ca dvs sa le contactati si sa negociati preturile. Pentru termoizolatie si montaj tigla, tel: 0736130204; pentru comenzi reparatii acoperis contactati firma la tel: 0721.610.022; firma Acoperisuri/Reparatii, tel: 0721.850.800 Pentru lucrarile de consolidare fundatie puteti contacta firmele: AlexandraS2008, tel: 0786851420; SC Relconstruct SRL, tel: 0721248943; in Prahova societatea Cimetea Expert Invest SRL tel: 0725426560. Sper ca v-am putut fi de folos.

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri:    oferte pret,    tigla,    montaj,    termoizolatie,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro