renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Doresc o firma serioasa pentru consolidarea unei case de paianta

Buna ziua, Puteti sa imi recomandati o firma serioasa pentru consolidarea unei case de paianta? Multumesc, Radu

Intrebare trimisa de un cititor din - Focsani , Vrancea
vezi si firme constructii Vrancea



Raspunsuri si comentarii
ALexandru a scris:

Daca va uitati pe prima pagina a site-ului nostru, recomandam firma S.C. Perodicom S.R.L..
Are experienta in consolidari, subzidiri, renovari.
Daca doriti sa contactati aceasta firma, aveti adresa de mail [email protected], sau telefon 0720088161.

TUDOR a scris:

Buna ziua,
Suntem o firma din Chitila/Ilfov si suntem interesati de ocolaborare cu dumneavoastra.Daca si doriti acelasi lucru asteptam sa ne contactati,sa avem o discutie referitoare la casa
Va multumesc,
CU STIMA,TUDOR
TEL 0740189710
Email [email protected]

Radu a scris:

"Multumesc" Alexandru. Mi-ai recomandat un TEPAR in toata regula.

Margescu cu firma lui SC PERODI COM SRL ia lucrari, banii in avans pe materiale, nu are mesariasi buni, face lucrari proaste, sugereaza lucrari suplimentare pentru care ia banii in avans, nu supravegheaza lucrarile, nu termina nicio lucrare cum trebuie si iti distruge casa plecand in final cu banii pentru materiale si manopera.

Deci toate lucrarile facute de el sunt prost facute, te lungeste foarte mult cu termenul de executare al lucrarilor care in final nu sunt terminate niciodata si pleaca cu banii.

Dar am o intrebare pentru tine Alexandru si anume:
Aveti legatura cu el mai stransa de ii faceti reclama asa frumoasa, chiar daca il stiti de tepar?

Radu a scris:

De fapt acum imi dau seama ca tu "ALexandru" esti una si aceeasi persoana cu Margescu.
Nu este nicio problema, am sa te fac cunoscut tuturor ca TEPAR ca sa nu mai pateasca si alte persoane la fel ca mine. Eventual o sa atasez si o poza cu tine.
A propos, de ce nu raspunzi la telefon?

Elena Gensthaler a scris:

Caut o firma pentru consolidarea peretilor exteriori la o anexa de chirpici situata langa casa de 14mx4m formata din 4 incaperi. Multumesc

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: renovari ,

Taguri:    consolidare casa,    casa paianta,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro