renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Este bun pretul pentru montaj parchet clasic de lemn?

Buna ziua, Vreau sa imi pun parchet in casa. Am cumparat la un pret foarte bun parchet de fag masiv si vreau sa il montez lipit pe sapa direct cu adeziv. Am tot cautat oferte de montaj si am gasit preturi incepand de la 40 -45 lei montaj parchet in stil englezesc si pana la 70-80 lei montaj parchet cu model. Pretul peste tot include montaj,chituire, raschetare si 2 maine de lac, insa dat cu trafaletele. Credeti ca pot gasi si mai jos de 40 lei pret montaj sau sa nu mai caut si sa contractez ce am gasit deja. Am suprafata de 350 de metri patrati si orice diferenta de pret conteaza... de ea imi mai scot din cheltuielile pentru adeziv. Multumesc mult. O zi buna!

Intrebare trimisa de un cititor din - Sector 2 , Bucuresti
vezi si firme constructii Bucuresti



Raspunsuri si comentarii
GIGI a scris:

CAUTA PINA VEI GASI UNUL MAI IEFTIN 25 -35 DE LEI SI DUPA ANGAJEAZA ALTI SA REPARE CEA AU FACUT CEI CU 25 DE LEI. DAR LA CE PRET DORESTI MANOPERA PE GRATIS DACA SE POATE CAUTA VOLUTARI :::))))

Elena V. a scris:

Pretul oferit de echipa careia v-ati adresat este adecvat lucrarii ce urmeaza a fi realizata. Montajul parchetului din lemn, clasic, impune o manopera mai laborioasa prin comparatie cu parchetul stratificat. Acceptati oferta facuta, deoarece este la preturile ce se practica acum pe piata. O lucrare de calitate implica si finisajul, ceea ce uneori este mai delicat decat montajul in sine. Parchetul se monteaza o data.....si bine! Nu faceti rabat de materiale si de manopera!

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: manopera , preturi , parchet ,

Taguri:    preturi,    parchet,    casa,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro