renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Oferta de pret + termen de livrare pentru gard din profile metalice

Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu o oferta de pret + termen de livrare pentru un gard cu urmatoarele dimensiuni: Dimensiunile la partile de gard sunt sunt in urmatoare ordine de la stanga la dreapta. partea 1: lungime 166 cm inaltime 152 ( in partea de jos este beton) partea 2: lungime 160 cm inaltine 152 partea 3 lungime 169 cm inaltime 152 poarta mica: 75 cm inaltime 200 cm poarta mare 333 cm inaltime 200 cm partea 4: 73 cm inaltime 150 cm Dimensiunile sunt luate intre stalpii de metal care ii am deja pusi (au fost introdusi in partea de beton inalta de 50 cm cand s-a turnat betonul) Gardul obligatoriu sa aiba tepi (sageti ) sus pentru a putea fi greu de sarit, iar portile sa aiba balamale cu deschidere atat in interir cat si in exterior. Materialul din care sa fie confectionat gardul - profile metalice ( nu fier forjat) patrate. Model - simplu fara inflorituri. Cu multumiri,

Intrebare trimisa de un cititor din - sector 1 , Bucuresti
vezi si firme constructii Bucuresti



Raspunsuri si comentarii
Nelu a scris:

Bună. Proiectul dv gard si portile d acces din profile rectangulare cu sageti in varf va costa 8800lei cu montaj si transport inclus. Cu stima Nelu 0752170901

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: garduri , deviz ,

Taguri:    preturi,    gard metalic,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro