renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Pot alege o mobila wenge la un living cu canapea crem cu perne verzi?

Living cu coltar din piele ecologica crem cu perne mici crem si perne mari verzi din textil, parchet deschis cu insertii maronii, usa maro, pereti albi. Vreau sa pun pe un perete tapet (ce culoare si cu ce desene?) , Ce culoare de perdele si draperii? Lustra? Si imi place mobila wenge. Multumesc

Intrebare trimisa de un cititor din - Alexandria , Teleorman
vezi si firme constructii Teleorman



Raspunsuri si comentarii
Cristiana a scris:

Deoarece coloristica alease se bazeaza mai mult pe culori pamantii, o mobila in totalitate wenge ar incarca camera si ar iesi prea mult in evidenta. Optati pentru una tot in nuane pamantii ( bej , crem, mocca, capuccino, cafea cu lapte) cu usoare accente wenge.O combinatie reusita ar iesi o data cu folosirea unui tapet ocru cu un imprimeu simplu discret geometric sau liniar .Este esential ca orice tip de imprimeu ati alege acesta sa fie de dimensiuni medii spre mici.Perdeaua poate avea o nuanta de vernil sau mar crud usor transparenta cu mici imprimeuri galbene spre maro deschis. Puteti folosi un corp de iluminat de dimensiuni medii care sa dea lumina alba ,puternica

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: finisaje interioare ,

Taguri:    tapet,    mobila wenge,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro