renovat.ro

Acasa » Forum » Pot alege un coltar crem cu wenge daca am mobila fag cu vanilie, parchet fag si »

Pot alege un coltar crem cu wenge daca am mobila fag cu vanilie, parchet fag si

Buna ziua. Am in sufragerie mobilier culoarea fagului combinat cu vanilie,parchet fag,tapet floral crem. Ar merge coltar crem cu wenge? Si covor ce nuante? Va multumesc frumos.

poza 1 poza 2 poza 3
Raspunsuri si comentarii
Elena V.- postat la 17 Nov 2014, 14:14

Da, este o alegere buna. In privinta covorului, ar fi bine sa fie un model modern, cu dungi fanteziste, in nuantele dominante de maro deschis, crem si foarte discret nuanta vanilie si negru sau maro foarte inchis. Astfel veti echilibra culorile din interior.

Florian- postat la 17 Nov 2014, 19:41

Puteti opta pentru un coltar in aceste culori. Daca doriti o varianta vesela puteti opta pentru un covor uni intr-o culoare puternica: rosu, orange, vernil pe care sa le asortati cu perne decorative la canapea. nu alegeti perne sau covor cu model floral deoarece aveti deja model floral la tapet si veti incarca incaperea, optati pentru model cat mai simplu.

Elena V.- postat la 18 Nov 2014, 07:01

Cred ca si coltarul wenge cu crem ar fi potrivit pentru nuantele deja existente. Veti realiza o amenajare in nuante de pamant.Dar...mai multe idei, mai multe oportunitati.

ioana decean - postat la 01 Oct 2015, 16:20

buna.cu ce pot sa combin fagul aburit de egger?? ce ar merge mai bine dintre alb crem si vanilie tot egger??bucataria are gresia si faianta un bej, cacao cu lapte.multumesc

Admin

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:

Vrei sa adaugi o intrebare?