renovat.ro

Acasa » Forum » Pret montaj sapa epoxidica in baie ? »

Pret montaj sapa epoxidica in baie ?

Doresc in baia de la bloc sa nu imi mai pun gresie si sa imi pun sapa epoxidica in 2 culori alb cu ceva rosu. Mai exact as pune un fundal alb si apoi as face cu rosu niste mici figuri geometrice patrat, trunghi etc. Baia mea are 7 mp si este la bloc in Bucuresti. As dori intai sa imi spuna cineva daca se poate sa imi fac in baie sapa epoxidica cu model in loc de gresie. Ma intereseaza un pret pentru executarea acestei lucrari cu tot cu materialele dumneavoastra.

Raspunsuri si comentarii
Nicolae- postat la 16 May 2015, 09:12

Sapa epoxidica se realizeaza intr-o singura culoare, la alegerea clientului. Va sugerez sa utilizati sapa epoxidica antiderapanta bicomponenta de la Emex, avand in vedere spatiul unde va fi turnata. Alegeti o nuanta adecvata si preferata, iar daca vreti o pata de culoare asezati un covoras multicolor in fata cazii. In privinta montajului preturile se situeaza intre 4-8 euro metrul patrat. Pretul materialului depinde de locul de unde il procurati. Se livreaza in bidoane de 4-5 kg iar pretul este intre 198,50 lei si 455 lei, sau chiar si mai mult.

Admin

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:

Vrei sa adaugi o intrebare?