renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Preturi izolare exterioara cu polistiren plus decorativa?

Buna ziua, Cat costa metrul patrat de izolatie cu polistiren? As vrea sa stiu un pret pe mp cu materiale si manopera inclusiv decorativa? Multumesc

Intrebare trimisa de un cititor din - Rediu , Iasi
vezi si firme constructii Iasi



Raspunsuri si comentarii
Nicolae a scris:

Pretul estimativ al unei asemenea lucrari difera in functie de materiale, suprafata, dificultate, dar ar ajunge la 42-44 lei mp.

Andrei a scris:

La Adeplast pe site gasiti un calculator de preturi cu absolut toate produsele folosite, inclusiv decorativa si vedeti exact cat costa materialele si apoi negociati si mana de lucru

ionut a scris:

intre 80-90 lei .tel 0799432762. Cu tot cu schela

Costy... a scris:

Sunteti ori nebuni ori nesimtiti....cu preturile astea
Ma abtin sa nu va injur de toate si toti....

Ionuț batcu a scris:

Între 70 - 100 ron mp.cu polestirenul și adezivul inclus.

dan a scris:

costy ,daca ai neamuri fu,,,,le pe ele-n gura ,kkt ce esti

Enki a scris:

Costy ce ti-se pare asa mult?stii cat e baxul de polisiren eps 80,valul de plasa,adezivul,tencuiala decorativa,schela,manopera?daca nu stii stai in banca ta.te iau la mine sa imi faci cu 50 lei mp termosistem la gata+materiale tale

Octav a scris:

Cu calculatorul de termosistem de la Adeplast mi-am facut initial un calcul pentru materiale si apoi le-am comandat on line, in medie cam 45 lei/mp a iesit cu tot cu decorativa, polistiren de 10 cm, EPS 80, adeziv, masa de spaclu, plasa, dibluri, grud, decorativa si apoi manopera cum o negociezi, depinde si de schela daca este apartament la etaj superior sau casa...cel mai bine cu materialele de la acelasi producator pentru compatibiliate

Secuiu octavian a scris:

Cred ca tot ce poti face pt o lucrare ca aceeasta depinde de zonă unde se desfasoara la un 65 roni mpatrat ar fi ok

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri:    preturi,    izolarea cu polistiren,    tencuiala decorativa,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro