renovat.ro

Acasa » Forum » Puteti sa imi recomandati o firma care sa ma ajute la amenajarea balconului? »

Puteti sa imi recomandati o firma care sa ma ajute la amenajarea balconului?

Buna ziua, Revin cu cateva poze cu balconul, daca imi puteti da sfaturi mai exacte despre cum sa procedez sau poate puteti sa imi recomandati o echipa sau firma pe care sa o pot contacta.Tin sa mentionez ca balconul are acces atat din bucatarie cat si din sufragerie. Va multumesc pentru raspunsul dvs.. Cu stima,

Raspunsuri si comentarii
Stefania- postat la 18 Feb 2015, 10:16

Buna ziua, se pare ca nu pot atasa mai multe poze. Va multumesc

Cristiana- postat la 18 Feb 2015, 10:19

Buna dimineata,

Daca dimensiunea pozelor este mai mare de 300 KB per poza nu se pot incarca. Incercati sa le mai miscorati si apoi sa le incarcati.

Intre timp va recomand sa cititi si un articol de pe site ( daca nu l-ati citit deja) care contine idei pentru amenajarea balcoanelor mici de apartament. Il gasiti in prima pagina a site-ului ... contine multe imagini cu balcoane amenajate in multe feluri... mie personal mi-au placut multe poze de acolo....

Doriti sa va recomandam o firma de design interior sau o firma de constructii care sa va ajute la reconditionarea balconului?

O zi frumoasa,

TUDOR- postat la 18 Feb 2015, 17:39

Buna ziua,
Suntem o firma din Chitila.Daca sunteti din Bucuresti puteti sa sunati oricand doriti,va stam la dispozitie cu deosebita placere,seriozitate si profesionalizm.
Va multumesc
CU STIMA ,TUDOR
TEL 0740189710

Alexandru, SC Perodicom SRL- postat la 19 Feb 2015, 19:03

Va rog sa imi trimiteti pozele pe adresa de mail aduncaalex@gmail .com
Sunt convins ca va pot face propuneri pe care impreuna le vom discuta, si modifica dupa dorinta dumneavoastra.
Sunt lucrari pe care le putem face numai odata, asa ca ele trebuie bine gandite dar si bine realizate. Daca va face placere va astept.
Alexandru Margescu, tel 0720088161

Admin

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:

Vrei sa adaugi o intrebare?