renovat.ro

Acasa » Forum » Sfaturi pentru alegerea culorii perdelelor si draperiilor in interiorul locuintei »

Sfaturi pentru alegerea culorii perdelelor si draperiilor in interiorul locuintei

Buna ziua. Tocmai am descoperit site-ul dvs si m-am bucurat foarte mult ca am avut acest noroc. As dori sa ma ajutati si pe mine cu o mica problema. As vrea sa imi spuneti la o camera roz pal,cu mobila wenge putin venghe) cu cafea cu lapte ce perdea si ce draperie as putea sa folosesc? Si la o alta camera am canapeaua gri cu negru si biblioteca alb cu negru. Va multumesc frumos !!!

Raspunsuri si comentarii
Cristiana- postat la 26 Jul 2015, 16:05

Buna ziua.Pentru prima camera, cea cu mobila wenge v-ar recomanda o perdea alba sau culoarea untului cu o draperie visinie simpla care sa completeze si sa lege nuanta de roz pal de cea cafea cu lapte.Pentru a doua camera, deoarece nu ati mentionat culoarea peretilor, pentru a se completa cu nuanta canapelei v-ar recomanda o draperie verde ocru sau olive cu o perdea bej sau crem deschis.

Elena C.- postat la 27 Jul 2015, 13:13

Va multumesc pentru ajutorul acordat. A doua camera are peretii albi. O zi placuta va doresc

Admin

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:

Taguri: perdele si draperii , idei ,

Vrei sa adaugi o intrebare?

Dezvoltarea web si seo de Flux Soft Srl