renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Sfaturi pentru alegerea culorii perdelelor si draperiilor in interiorul locuintei

Buna ziua. Tocmai am descoperit site-ul dvs si m-am bucurat foarte mult ca am avut acest noroc. As dori sa ma ajutati si pe mine cu o mica problema. As vrea sa imi spuneti la o camera roz pal,cu mobila wenge putin venghe) cu cafea cu lapte ce perdea si ce draperie as putea sa folosesc? Si la o alta camera am canapeaua gri cu negru si biblioteca alb cu negru. Va multumesc frumos !!!

Intrebare trimisa de un cititor din - Timisoara , Timis
vezi si firme constructii Timis



Raspunsuri si comentarii
Cristiana a scris:

Buna ziua.Pentru prima camera, cea cu mobila wenge v-ar recomanda o perdea alba sau culoarea untului cu o draperie visinie simpla care sa completeze si sa lege nuanta de roz pal de cea cafea cu lapte.Pentru a doua camera, deoarece nu ati mentionat culoarea peretilor, pentru a se completa cu nuanta canapelei v-ar recomanda o draperie verde ocru sau olive cu o perdea bej sau crem deschis.

Elena C. a scris:

Va multumesc pentru ajutorul acordat. A doua camera are peretii albi. O zi placuta va doresc

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: perdele si draperii , idei , amenajari interioare ,

Taguri:    perdele si draperii,    alegere culori,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro