renovat.ro

Acasa » Forum » Ce fel de usi ar trebui pentru camerele care dau intr-un hol fara lumina? »

Ce fel de usi ar trebui pentru camerele care dau intr-un hol fara lumina?

Am un hol in forma de S nu prea luminos .Ce fel de usi ar trebui pentru camere inclusiv pentru baie.

Raspunsuri si comentarii
Natalia- postat la 24 Mar 2014, 16:03

Buna ziua,

Si eu am aut aceeasi problema. Holul nostrum nu era in forma de S ci un forma de patrat dar mic si intunecos fara nicio sursa de lumina naturala de aceea am optat pentru usi in stil fancez, acelea din lemn cu geam cam treisferturi din usa si pe geam aplicate niste stinghii subtiri din lemn. Pentru a avea intimidate la camera totusi fiind vorba de dormitoare am aples geamuri sablate. Pentru baie am facut o usa din lemn cu geam sablat si mat ca si la celelalte usi insa doar in partea superioara. Suntem multumiti de alegerea facuta deoarece acest hol primeste si el lumina naturala chiar daca este in mod indirect. Numai bine,

Bagu Ionela- postat la 14 May 2014, 13:40

Buna ziua!
Puteti oferi mai multa lumina camerelor fie prim alegerea unor usi cu sticla sablata pe care sa le personalizati cu modelul dorit sau prin alegerea unor usi cu supralumini sau cu iluminatoare. Modele interesante gasiti pe www.depozitdeusi.ro
Spor la amenajat!

Admin

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:

Vrei sa adaugi o intrebare?