renovat.ro

Acasa » Forum » Unde gasesc pe cineva sa imi acopere peretii in baie in beton slefuit in Constanta? »

Unde gasesc pe cineva sa imi acopere peretii in baie in beton slefuit in Constanta?

Unde gasesc pe cineva care sa imi acopere peretii din baie in beton slefuit in Constanta(stil industrial,inchis la culoare) si daca in dus este rezistent si nu poros. Multumesc

Raspunsuri si comentarii
Alexandru, SC Perodicom SRL- postat la 02 Feb 2015, 18:21

Acoperirea in totalitate a peretilor nu este o solutie estetica. posibil ca anumite elemente sau pereti sa fie din beton slefuit.... combinarea betonului slefuit cu alte elemente compatibile si contrastante, ar da baii dumneavoastra un aspect interesant, dar si placut, inedit poate...
Daca aveti un proiect, va rog sa il trimiteti pe adresa de mail, aduncaalex@gmail.com.
va voi da un raspuns clar daca vom executa sau nu.

Alexandru, SC Perodicom SRL- postat la 02 Feb 2015, 18:47

Se executa dupa slefuire un tratament de impermeabilizare cu solutie"Noman", ce confera peretilor si un aspect placut, si o protectie eficienta. Mentionez ca nu este lac, inchiderea porilor se face prin cristalizare

alina- postat la 02 Feb 2015, 23:53

Multumesc frumos.
Incerc sa revin cat de repede cu o schema. Voi putea incepe deabia dupa 15 martie.

Alexandru, SC Perodicom SRL- postat la 03 Feb 2015, 08:59

Cu placere, astept ....

Admin

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:

Vrei sa adaugi o intrebare?