renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Vreau o oferta de pret pentru montarea de parchet clasic

Buna ziua, Caut un parchetar care sa stie sa monteze parchet din lemn masiv, model clasic. Vreau o oferta de pret pentru manopera per metru patrat care sa includa montarea ( prin lipire cu adeziv de sapa, nu batut in cuie pe rama de lemn) , slefuire, gletuire si lacuire ( 2 -3 maini de lac). Mentionez ca locuiesc in Bucuresti. Multumesc

Intrebare trimisa de un cititor din - Constanta , Constanta
vezi si firme constructii Constanta



Raspunsuri si comentarii
Elena V. a scris:

In cazul in care aveti parchetul si materialele necesare lipirii si finisajelor, pretul pe mp ar fi intre 40 si 70 lei mp. In cazul in care suprafata este mare sau doar o camera, se negociaza pretul cu executantul lucrarii. a) Persoana particulara care executa lucrarea : 0734329282; b) societate care are acest domeniu de activitate adresa: Calea Floreasca nr.49 tel:0744652712 pret 70 lei/mp; c) societate care are acest domeniu de activitate str. Serg. Alexandru Postolache nr.6 Sect. 6 tel:0723534838 pret 9euro/mp parchet si 1,5 euro/ ml plinta sau bagheta. Sper ca v-am putut fi de folos!

Natalia P a scris:

Va multumesc mult pentru raspunsul prompt. 70 lei / mp mi se pare cam mult..... cred ca ma voi orienta spre niste parchetari persoane fizice , care sper sa aiba totusi un tarif mai mic. Daca ma mai poate ajuta cineva cu niste contraoferte le astept cu interes.

Va doresc o zi cat mai placuta.

Mihai a scris:

0787606553 Mihai

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: pardoseala ,

Taguri:    parchet clasic,    montaj,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro