renovat.ro

» » » »

ADAUGA O INTREBARE

Am de construit o casa de 182 mp, P + M, vreau preturi

Buna ziua. Am o casa de construit P + M de 182 mp construibili. Daca exista vreo firma sau echipa interesata sa construiasca si sa faca un pret rezonabil va rog sa ma contactati. De asemenea, doresc sa cer 2-3 recomandari. Va multumesc si o zi buna tuturor.

Intrebare trimisa de un cititor din - Constanta
vezi si firme constructii Constanta

Raspunsuri si comentarii
CONSTRUCTZECE a scris:

Buna ziua.
1. Disponibilitate pentru executia lucrarii.
2. Pentru oferta de pret, astept proiectul pe adresa. constructzece@gmail.com
3. Noi sintem constructori profesionisti. Nu cersim recomandari de la nimeni pentru a vi le prezenta, si nici nu va solicitam recomandari de la vecini, de la locul dvs de munca, etc.
4. Anul trecut am fost solicitat in 5 locuri, sa continui lucrari abandonate de constructori cu recomandari.
Cu stima.
0745. 315 725.

casa amvic a scris:

pret 10 mii euro masa si cazare

Larion a scris:

Buna ziua ma puteti suna la 0756681538,si putem discuta toate detaliile

Ionut a scris:

Buna ziua! Ceva sistem de racire a casei in afara de AC si ventilatorul clasic , mai stiti?

Teo a scris:

Sunt sistemele de ventilatie centralizate cu recuperare de caldura care dau si aer conditionat, folosind acelasi principiu de recuperare, vorbim practic de un sistem de ventilare si racire intr-un singur aparat. Seful meu are un astfel de sistem, Atreea parca se numeste si nu mai are si aer conditionat montat in casa.

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro