renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Camera copil combinatie de verde si mov

Imi doresc in camera copilului o combinatie de verde si mov...mobila este zebrano nisip cu verde (8537)...am vrut un oliv dar nu am gasit nuanta...unde as putea strecura movul? peretii...sau covorul? sau...? multumesc!

Intrebare trimisa de un cititor din - Targu Mures , Mures
vezi si firme constructii Mures



Raspunsuri si comentarii
Vali a scris:

Combinatia coloristica pe care o preferati este superba! Va sugerez sa zugraviti doi pereti ai camerei cu mov, preferabil cei mai puternic luminati de lumina solara, iar celalti doi cu un verde foarte cald, deschis. Perdeaua poate fi alba, iar draperiile sa aiba nuanta de verde a mobilei cu modele incastrate cu mov mai inchis, sau invers. Covorul poate fi cu dominanta de culoare mov inchis, alb si gri nisip sau o alta combinatie dintre gri nisip, mov si negru sau doar mov + alb. Mai puteti adauga cateva elemente decorative:pernite, rame, lumanari, etc. care sa sublinieze cele doua culori: verde si mov. Astfel veti face o armonie coloristica si veti avea doua culori dominante care vor evidentia mobilierul.

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: amenajari interioare ,

Taguri:    camera copilului,    verde,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro