renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Cat costa o perdea din acest model?

Aveti material din acesta? Cat costa? www.renovat.ro/perdele-moderne-pentru-dormitor-cele-mai-in-trend-modele-p-532/Perdele-gri-cu-flori-mari-roz-pentru-un-dormitor-romantic-pp-6122/

Intrebare trimisa de un cititor din - Fagaras , Brasov
vezi si firme constructii Brasov



Raspunsuri si comentarii
Elena V. a scris:

Noi nu va putem spune preturile unor produse! Pretul perdelelor difera in functie de materialul din care sunt confectionate, calitatea tesaturii si pretul practicat de magazin. Ceea ce va putem spune este ca pentru un aspect placut, este indicat sa cumparati ca latime o data si jumatate latimea ferestrei in cazul unor falduri normale, iar daca doriti falduri bogate, trebuie ca latimea materialului sa fie 2/3 din latimea ferestrei. Pentru a aranja mai bine faldurile, fie generoase sau mai putin ample, este bine sa puneti banda speciala pentru perdele in partea superioara; cu ajutorul careia si a celor 3-5 ate rezistente sa stabiliti exact amplitudinea faldurilor ce se va mentine chiar si dupa spalarea perdelelor.

Raluca a scris:

Buna ziua as dori si eu sa fac o comanda la dumneavoastra daca se poate sa imi spuneti un numar de telefon la care sa va pot contacta.
Va multumesc!

Taranu Tatiana a scris:

As vrea sa fac o comanda de perdele la dumneavoastra cum o putem face?Imi dati un num.de telefon....va multumim frumos....

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: amenajari interioare ,

Taguri:    perdea cu model,    preturi,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro