renovat.ro

» » » »

ADAUGA O INTREBARE

Caut echipa de meseriasi (firma) in constructii pentru constructie gard din bordura de beton cu stalpi

Buna seara. Doresc sa gasesc o echipa de meseriasi (firma) in constructii in vederea unui gard construit din bordura de beton cu stalpi (spalieri pentru vita de vie) in Milcov din deal, jud Olt. Stiu ca o sa aveti nevoie de proiect dar ele sunt curs de proiectare. Terenul este in forma de dreptunghi, plat si 360ml. Fundatie beton va fi minim 50 cm si in afara cca 30cm iar latimea 20cm. V-am atasat 2 poze ca si idee. Eu am sa ma ocup de procurarea materialelor adica sipci si spalieri pentru gard si firma se va ocupa de restul (sapaturi, ciment, nisip, etc). Doresc sa stiu un pret estimat al manoperei cu materialele d-vstra. Nu ofer cazare/bautura si mancare. Multumesc

Intrebare trimisa de un cititor din - Slatina , Olt
vezi si firme constructii Olt

poza 1 poza 2

Raspunsuri si comentarii
Vasile Margineanu a scris:

Va putem oferi cateva nr. de tel ale unor firme de constructii din judetul Olt. Urmeaza ca dvs. sa le contactati si sa perfectati conditiile si pretul. “Arcons proiect” Slatina, tel: 0249.416.123 ; “Classic Socom SRL” Slatina, tel: 0249.422.956 ; “Bazaltul SRL” Slatina tel: 0722.534.936 si “Com Spiru SRL” Caracal, tel: 0249-512.568 Sper ca v-am putut fi de folos!

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:

Taguri:    echipa muncitori,    constructii,    gard beton,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro