renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Caut echipa pentru constructie casa in regie proprie, Braila

Buna ziua, Sunt in cautarea unei echipe pentru constructia unei case in regie proprie in orasul Braila, judetul Braila, zona centrala. Vreau sa incep lucrarile in maxim doua - trei saptamani. Ce caut la echipa de muncitori pe care o voi contracta: seriozitate, niste recomandari pe care voi tine neaparat sa le verific, flexibilitate si sa fie capabili si dornici de comunicare. Astept ofertele cat mai repede. Va multumesc

Intrebare trimisa de un cititor din - Braila , Braila
vezi si firme constructii Braila



Raspunsuri si comentarii
Elena V. a scris:

Va oferim cateva firme de constructii din braila si datele de contact ale acestora. In privinta conditiilor si calitatilor de care dau dovada inginerul de santier si echipa de lucru urmeaza sa le stabiliti dvs. prin contactul cu firma aleasa. Urmatoarele firme din Braila se ocupa cu realizarea de constructii civile: „Criscov Com” str. Mircea Malaerul nr.33; tel: 0735 790 864; „Interconstruct” str. Calugareni nr.21; tel: 0239 612 436; „Ligidron” str. Buzaului nr.3; tel: 0744 232 522 sau 0731 346 823; „Stamaci Cons” str. C-tin Dobrogeanu Gherea nr.87(nu are tel de contact). Daca doriti constructia casei in sistem amvic, va sugeram sa contactati firma „Solaris Construct” , Calea Calarasilor ans.Ciocarlia; tel: 0744 618 786

TUDOR a scris:

Buna seara,
Suntem o echipa din Chitila,si va stam la dispozitie cu deosebita placere,seriozitate si profesionalizm.
Va multumesc,
CU STIMA,TUDOR
TEL 0740189710

vasile a scris:

Buna ziua sunt administratorul societatii de constructii Livas Construct Srl din Braila si daca se poate sa-mi trimiteti pe [email protected], o copie dupa planurile casei o sa incerc sa va raspund in cel mai scurt timp.
Pe langa constructia de case si vile mai efectuam; demolari,consolidari,compactari,mansardari,hidroizolari,instalatii electrice,sanitare,termice,amenajari interioare si exterioare,confectii metalice,seminee si barbeque,foisoare din lemn,montam usi de int si ext,montam paratrasnete si impamantari,s.a. Pot sa prezint cd cu lucrari executate.
Pentru mai multe relatii va stau la dispozitie la tel 0723170276;0746265727
In speranta unei viitoare colaborari va salut cu stima Lascu Vasile

dana a scris:

Stiu o poveste ptr constructia unei case e fenomenala se poate scrie o carte ,un amic de al meu a muncit vreo 5 ani in strainatate si cu bani obtinuti a cumparat un teren intravilan in braila nu mare teren vreo 150mp a inceput o casa singur a turnat fundatia dupa care a cautat firma sau echipa ptr ridicarea peretilor ,acoperis, interioare ff ieftin in acel timp a ramas sotia lui sefa peste lucrare intre timp ea a cerut divort,de ce?....sa cuplat cu patronu firmei.....continuarea in alt mesaj.

Sisu Daniela a scris:

Buna seara,


Caut echipa pentru renovarea unei case de 53 mp. care sa includa urmatoarele:

Modificat tevi calorifere plus instalat centrala noua, (exista deja, trebuie modificat traseul tevilor si schimbata centrala pentru suprafata casei),

5 termopane diverse marimi,(culoare maro, tip Rehau).

Schimbat 4 usi interne plus 1 externa.

De pus gresie in dormitor, sufragerie si schimbat gresie in hol, bucatarie, baie.

De pus faianta in bucatarie si baie.

Schimbat instalatie sanitara baie.

Tencuit, zugravit, placare pereti, glet, rigips, interior(alb) si exterior. Va rog sa-mi faceti pretul estimativ, incluzand manopera si toate materialele pe care vi le-am scris mai sus.

Va multumesc si astept raspunsul dvs. (echipa trebuie sa fie din Braila si sa poata sa-mi intocmeasca un contract scris).

Daniela Sisu

Costi a scris:

Buna seara va pot oferi un nr tel pentru a ma contacta sa stabilim o intilnire 0743198148 cu respect

Popescu Ana a scris:

doresc sa construiesc o singura incapere cu rol de magazie/bucatarie de vara/spatiu de depozitare, cu suprafata de 19 mp, din BCA si lemn.

Jianu ilie a scris:

Pot executa orice fel de lucrare .Multumesc

Flori a scris:

Doresc sa renovez o baie & o bucatarie: tencuit, placare, flise, gresie- echipa serioasă-Brăila- 0762569168- recomandare/ poze
Mulțumesc anticipat!

Radu Costică a scris:

Caut echipă de meseriași ptr constructia unei case de 130 m P+1 plus inprejmuire .Doresc sa incep lucrarea in August 2020 .Atunci o sa am toate actele ,astept oferte si la tel. 0755303294

CASALUX a scris:

Buna ziua domnule Radu.
Mai este de actualitate cererea de oferta de mai sus ?
Multumesc.

CASALUX
0745315725.
[email protected]

Profsud montaj srl a scris:

Firma de constructii echipa serioasa lucram cu seriozitate ma puteti contacta 0749571799

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: constructii case ,

Taguri:    echipa muncitori,    caut constructori,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro