renovat.ro

» » » »

ADAUGA O INTREBARE

Caut echipa pentru renovare apartament de la zero

Caut o echipa pentru renovare apartament ( gresie, faianta, finisaje, rigips etc) in Iasi.

Intrebare trimisa de un cititor din - iasi , Iasi
vezi si firme constructii Iasi

Raspunsuri si comentarii
Nicolae a scris:

Va putem oferi date de contact ale unor firme din Iasi care au ca domeniu de activitate amenajarile interioare. Urmeaza ca dvs. sa le contactati pentru a discuta detaliile in legatura cu amenajarea dorita. “Velis Construct”, B-dul Scoala nr.2, zona Pudu Ros, Iasi, tel: 0740 696 853 ; “OT Lobortis”, Str. Ciurchi, nr.121, Iasi, tel: 0741 698 663; “Renovari Interioare”, Iasi, tel: 0747 791 293; “Constructii Case la Cheie”, Iasi, tel: 0746245743 sau firma “CosmiBor Construct SRL” Iasi, tel: 0746 245 743. Sper ca v-am putut fi de folos.

Madalina a scris:

Si eu sunt in aceasi situatie in care caut o echipa serioasa pentru amenajarea unui apartament de la 0. Din pacate nu am gasit inca o echipa care sa ma ajute insa va pot da o sugestie de persoane cu care sa NU lucrati - fac asta pentru a evita ca alte persoane sa treaca prin ce am trecut eu. Va sfatuiesc, din proprie experinta, sa NU lucrati niciodata cu Virgil Codreanu si Alexandru Codreanu (tata si fiu - isi fac reclama in special pe OLX), la mine au fugit cu banii de avans si mi-au lasat casa distrusa. S-au prefacut ca lucreaza cateva zile pana au primit avansul dupa care au plecat fara nerusinare!

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:

Taguri:    renovare apartament,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro