renovat.ro

» » » »

ADAUGA O INTREBARE

Cautam echipa pentru constructie casa la rosu cu beci in Chiajna, Ilfov

Cautam echipa pentru realizare constructie locuinta la rosu in Chiajna P+E+M+ terasa + beci. Suprafata totala este de 250 mp + 10 mp beciul. Doresc un pret doar pentru manopera. Multumesc

Intrebare trimisa de un cititor din - Voluntari , Ilfov
vezi si firme constructii Ilfov

Raspunsuri si comentarii
Nicolae a scris:

Manopera pentru casa la cheie cu materialul clientului se inscrie intre 35-45 euro/mp. Va oferim numele si datele de contact ale unor firme de constructii din Bucuresti. „Constructiicaseilfov”, tel: 0214440560 sau 0736365023; „Baurom Construct SRL” , str. Oxigenului nr.2 Chitila, tel: 021-902.517; „Alex Society SRL”, Intrarea Drumul Taberi 1, Popesti-Leordeni, judetul Ilfov, tel: 021-921.178; „Astra Concept Petresti”, DJ 101 nr. 79 E, Petresti, judetul Ilfov, tel: 021-666.655; “Complex Corbeanca Paradisul Verde SA” , Sat Ostratu, Localitatea Corbeanca, tel: 021-116.567. Urmeaza ca dvs. sa luati legatura cu firmele pentru a stabili detaliile preturilor si a lucrarilor.

cavas a scris:

Stimate domnule Nicolae !.
Daca constructorii pe care ii recomandati sint niste neprofesionisti, executa lucrari de proasta calitate, cer avansuri, abandoneaza lucrarea, cosuma alcool, nu stiu sa citeasca proiecte, produc pagube beneficiarilor, VA ASUMATI RASPUNDEREA MATERIALA PENTRU EI ??.
Daca da, foarte bine. Daca nu va asumati, incercati sa va ocupoati de ceva de care puteti raspunde.

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: echipa muncitori , preturi ,

Taguri:    case la rosu,    echipa muncitori,    manopera,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro