renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Ce culoare sa aleg pentru covor, perdea si accesoriile decorative?

Buna seara,as dori si eu un sfat,am varuit 3 pereti albi ,plafonul alb,si un perete gri,parchetul este stejar alb,usile sunt albe si ele,iar acum nu stiu ce culoare sa aleg perdeaua ,covorasul,mobila va fi alba cu negru pe peretele gri,iar canapeaua banuiesc ca o vom lua neagra si pernutele vor fi ca perdeaua,covorasul,si micile accesorii,doar ca nu ne putem decide care sa fie culoarea.Va multumesc

Intrebare trimisa de un cititor din - Brasov , Brasov
vezi si firme constructii Brasov



Raspunsuri si comentarii
George I. a scris:

La culorile din interior s-ar potrivi nuante de verde inchis si deschis. Pentru canapea va puteti orienta spre un verde mai inchis, draperiile pot avea o nuanta de verde deschis si aceleasi nuante sa se regaseaca in covor, accesorizate cu alb si negru pentru accent.

Corina a scris:

Va multumesc frumos pentru raspuns!

florin a scris:

La noi puteti gasi o gama mare de sine aluminiu pentru perdele si draperii.Dispunem de o gama de pana la 11 culori de sina aluminiu,de la alb pana la imitatie lemn.Sine simple,duble si triple ce pot fi actionate cu snur storuri-sine.ro aici gasiti tot ce inseamna sistem de prindere pentru perdea si draperie.ARTAMIS STOR ,unic importator in Romania !!!

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: amenajari interioare ,

Taguri:    canapea neagra,    living colorat,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro