renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Ce sa aleg pentru sufragerie o canapea sau un coltar?

Buna ziua, va rog frumos sa ma indrumati ce culoare sa-mi aleg parchetul, perdelele, draperiile si canapeaua, tinand cont de culoarea bibilotecii pe care o atasez. De asemenea daca puteti sa ma indrumati ce sa aleg; o canapea sau un coltar pentru o camera cu lung. 5.25 si latimea 3.5. Va multumesc pentru disponibilitatea si sfaturile pe care mi le oferiti! O zi buna

Intrebare trimisa de un cititor din - Focsani , Vrancea
vezi si firme constructii Vrancea


poza 1

Raspunsuri si comentarii
Elena V. a scris:

Pentru un spatiu atat de generos, cred ca mai binevenit ar fi un coltar. Pentru o amenajare moderna puteti alege coltarul visiniu, in aceeasi nuanta ar putea fi si draperiile dintr-un material lucios (eventual prinse cu funde sau elemente decorative negre sau albe). Masuta ar putea fi neagra sau alba, cu un design modern. Parchetul ar putea fi �Aqua oak�, un gri foarte deschis, care ar evidentia nuantele elementelor de mobilier, fiind si o culoare usor de asortat in amenajarea interioara. Perdeaua poate fi alba, bogata, din material delicat (gen organza). Covorul ar putea fi in maniera moderna, cu fire mai lungi, in combinatie coloristica dominanta negru, cu alb, gri si rosu (asemeni coltarului) doar de accent. Ca elemente decorative puteti adauga perne decorative negre si albe, un lampadar grena cu linii sau flori delicate albe sau negre.

Geta a scris:

Va multumesc frumos pentru sfaturile Dvs. pe care cu siguranta le voi aplica. M-au ajutat foarte mult . O zi buna si numai sfaturi tile !!

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: amenajari interioare ,

Taguri:    nuante parchet laminat,    biblioteci,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro