renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

De unde pot cumpara plasa adeziva pentru geam impotriva insectelor?

Buna ziua, La sectiunea de plase de geam impotriva insectelor este o poza care imi pare o solutie de plasa adeziva (am si atasat poza). Aveti cumva informatia daca in Satu Mare exista furnizori pentru asa ceva ? Sau furnizori in apropiere ... care ar fi denumirea exacta ca sa pot face referire la acest tip de solutie , care mi se pare cea mai potrivita nevoilor mele? Multumesc in avans pentru ajutor. Anamaria

Intrebare trimisa de un cititor din - Tecuci , Galati
vezi si firme constructii Galati


poza 1

Raspunsuri si comentarii
Elena V. a scris:

O varianta de achizitionare ar fi de la magazinele Top-Shop care au filiale in tara in diferite orase. O alta varianta ar fi sa va confectionati singura asemenea accesorii pentru usi, ferestre. Plase antiinsecte se gasesc la un pret accesibil la „Cusmandecu”, un magazin de tip Bricostore, din Gaesti. Banda autoadeziva metraj se gaseste tot acolo. Va luati materialele si realizati plasele dupa dimensiunile necesare. Daca, insa, preferati sa o cumparati de gata, singura varianta este magazinul Top-Shop; preturile difera in functie de dimensiunile plasei.

Anamaria a scris:

Multumesc mult !

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: jaluzele , termopane ,

Taguri:    plasa impotriva insectelor,    cumparare,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro