renovat.ro

Black Friday 2020: reduceri la magazinele tale preferate de Black Friday!

» » » »

ADAUGA O INTREBARE

Dorim sa realizam o terasa la curte in comuna Vidra cu urmatoarele caracteristici:

Buna ziua, Dorim sa realizam o terasa la curte (7x3.5m) in comuna Vidra, Ilfov. Am avea nevoie de o structura metalica peste o placa de beton pe care o vom turna inainte. Aceasta structura metalica va fi baza terasei de aprox 24mp, care ulterior va fi inchisa cu tamplarie aluminiu si sticla, iar acoperisul va fi de tabla. In interior o vom face locuibila, izolata, cu tavan fals in spatele caruia dorim sa instalam un sistem de climatizare de tip duct. V-am oferit informatiile acestea ca sa va faceti o idee despre ce avem nevoie (sa fie solida, sa poata sustine greutate, precum si sa fie trainica). Am avea nevoie de urmatoarele (nu stim daca o singura echipa este suficienta, cel mai probabil vor fi echipe specializate fiecare pe domeniul lor): - structura metalica (productie, executie, montaj) - tamplarie aluminiu cu sistem geamuri duplex (usi culisante, geamuri culisante, cateva, nu toate, dar ca idee), tot asa o echipa care poate oferi solutii profesioniste de inchidere si izolare a terasei. bate vantul destul de tare in zona + soarele ar bate in terasa toata ziua (dupa ora 12-13) - productie, executie si montaj - acoperis tabla cu sistem scurgere si burlane (productie, executie si montaj)

Intrebare trimisa de un cititor din - Vidra , Ilfov
vezi si firme constructii Ilfov

Raspunsuri si comentarii

Nu exista comentarii. Fii tu primul care comentezi!

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro