renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Idei pentru decorarea unui living cu parchet inchis la culoare si mobilier crem

Buna ziua ! Am optat de curand pentru un parchet inchis la culoare in living peretii i-am zugravit crem foarte deschis ,coltarul alt ton de crem cu tapiterie tip sac ,perdeaua alba din in ,covorul un crem mai inchis. Mi se pare ca lipseste ceva . Livingul meu nu e deloc primitor . Ce pot schimba ? Multumesc !

Intrebare trimisa de un cititor din - Suceava , Suceava
vezi si firme constructii Suceava



Raspunsuri si comentarii
Elena V. a scris:

Trebuie sa mai adaugati cateva elemente in tonuri inchise pentru contrast. La geam puteti amplasa draperii din material brocat crem cu incastratii florale sau geometrice cu maro foarte inchis sau negru, bratari de prindere negre sau wenge. Pe canapea puneti perne decorative in tonuri de maro inchis, caramiziu si maro castana. Pe peretele din spatele canapelei amplasati un tablou modern, cu rama neagra, subtire, sau un tablou format din 3 parti, cu rama subtire, neagra sau maro inchis. Un lampadar inalt cu abajurul crem cu elemente decorative cu negru si alb sau negru si crem. Daca doriti, puteti schimba covorul cu unul in care nuanta dominanta sa fie crem, dar cu elemente decorative fanteziste in tonuri de maro castana, negru si alb coliliu (alb murdar). Pentru un efect vizual puternic va recomand covor shaggy(cu fire mai lungi).

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: amenajari interioare ,

Taguri:    parchet inchis,    coltar crem,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro