renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Model canapea pentru living cu pereti albi?

Am o intrebare la dvs: daca am un living de 34mp, peretii sunt albi si mobila galben-portocaliu cu wenge,ce culoare, model pot cumpara canapeaua ?

Intrebare trimisa de un cititor din - Craiova , Dolj
vezi si firme constructii Dolj



Raspunsuri si comentarii
Mariana C. a scris:

Suprafata generoasa a livingului permite alegerea unei canapele moderne, eventual cu elemente modulare (pot fi repozitionate cu usurinta in cel putin 3 moduri diferite). In privinta culorii, va sugerez o nuanta inchisa: negru, wenge, maro foarte inchis sau gri antracit. Poate avea tapiteria din piele naturala, din piele ecologica sau stofa. Daca va doriti tapiterie din stofa, puteti opta pentru un material culoare inchisa, dintre cele precizate mai sus, cu insertii de model foarte, foarte marunt, in nuanta de crem, ocru sau alb murdar, dispus pe intreaga suprafata a materialului. Personal as alege tapiterie din piele ecologica�.dar cum doriti dvs. In privinta modelului de canapea, va sugerez sa vizitati si magazinele Kika sau Ikea unde veti descoperi cateva modele modulare interesante( cu masa rotunda si parte detasabila fara spatar forma de arc)

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: canapele , mobila ,

Taguri:    amenajare living,    canapea,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro