renovat.ro

» » » »

ADAUGA O INTREBARE

Oferta de pret pentru constructia unei case mansardate cu amprenta de 70mp

Buna ziua, Sunt interesat de o oferta de pret pentru constructia unei case mansardate cu amprenta de 70mp. Oferta sa fie pentru atat pentru varianta la rosu cat si pentru varianta la cheie. Daca este posibil cu si fara materiale. Multumesc

Intrebare trimisa de un cititor din - Barcanesti , Prahova
vezi si firme constructii Prahova

Raspunsuri si comentarii
Antoniciuc Narcis a scris:

Frate , primul sfat nu angaja constructori de la "cunostiinte" , acelasi model cred de casa am facut si in loc de casa la rosu,calculat sa iasa la rosu am casa semi-rosu ,adik sunt la partier si am platit de mi-au iesit ochii,cu greu am gasit sa termin placa de sus ... teroretic ma ajuns 20.000 euro nu am facut calcul.Am dat numai de hoti romani constructori. imi pare rau ca nu am angajat o firma.Am dat avans la asa zisii constructori si unii nu au mai venit dupa o saptamana ,iar altii ca e prea multa munca si ei nu s-au angajat pentru asa ceva. Sincer am gasit o echipa de pocaiti si nu imi pare rau .AI GRIJA LA HOTII CARE CER AVANS!!!

SC WOODEN&ROOFING SRL a scris:

Buna ziua,
Va putem intocmi o oferta dar pentru ca aceasta sa reflecte realitatea este necesar sa discutam mai multe detalii.
Va rugam sa ne contactati telefonic la numarul:
0743218879
inginer Bogdan ONOFREI
SC WOODEN&ROOFING SRL
Cu stima,
director general Irina ATUDOREI
SC WOODEN&ROOFING SRL
irina.atudorei@gmail.com
0721409622

CASALUX a scris:

Buna ziua.
Oferta de pret reala se calculeaza pe baza proiectului.
Daca il aveti, il astept pe adresa casablancalux88@gmail.com
Daca nu il aveti, putem avea discutii cu totul orientative, la tel. 0745 315 725.

Executam constructii case la rosu, in mai multe judete.
Cu stima.

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro