renovat.ro

» » » »

ADAUGA O INTREBARE

Astept oferte pentru constructie casa la marginea Bucurestiului

Buna ziua, Doresc sa construiesc o casa, amprenta 80 mp (8m x 10m), parter si etaj mansardat ( fara placa intre etaje) din caramida si beton. Doresc daca se poate un pret estimativ ,la manopera si manopera si materiale. Ma intereseaza in prima faza doar pentru constructia la rosu. Terenul se afla In comuna Darza, aproximativ 15 km de Bucuresti.

Intrebare trimisa de un cititor din - Darza , Bucuresti
vezi si firme constructii Bucuresti

Raspunsuri si comentarii
ionut a scris:

Buna ziua, Pentru oferta pret trimiteti-mi proiectul la adresa de email:ionutconstruct69@gmail.com tel.0787606014.O zi buna

Cristian a scris:

Manoperă 7000 euro . Materiale aproximativ 6000 euro

Costinela a scris:

Vreau sa ridic în prelungirea casei( casa veche) un living și bucătăria7,20/3,70 din BCA și stâlpii din beton cu fier(6).
Știe cineva la ce costuri să mă aștept? Mulțumesc anticipat.

Alin a scris:

Manopera pentru o casa cu amprenta de 80 mp , parter si mansarda este in jurul sumei de 20000 de lei ! Acesta include si construcția învelitorii si montajul țiglei metalice !

Sebastian a scris:

Buna ziua, pentru o evaluare exact avem nevoie de proiectul dumneavoastra si cu mare drag va oferim si un pret bun si calitatea pe care o doriti. pandaconstruct@gmail.com sau contact@pandaconstruct.ro sunt emailurile noastre. Ma puteti contacta si la 0747271187. O zi buna!

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:

Taguri:    constructie casa,    preturi,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro