renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Piatra sau tapet pe un perete de accent in dormitor?

Buna ziua, Am mobilier din fier forjat in dormitor si as dori sa pun piatra sau tapet. Ce design imi recomandati? Atasez o poza cu parchetul si culoarea mobilei. Multumesc!

Intrebare trimisa de un cititor din - Zalau , Salaj
vezi si firme constructii Salaj



Raspunsuri si comentarii
Alexandra a scris:

Buna ziua, mobilierul din fier forjat se completeaza foarte bine cu stilul industrial. Va recomanda, daca nu tineti neaparat sa folositi piatra, sa folositi caramida arsa, nu cea glazurata. Caramida sa nu fie in culoarea ei clasica, ci in mai multe nuante de griuri si alb murdar sau se poate folosi si in nunate de caramiziu, dar doar cele de caramiziu sters/uzat/vechi. Daca doriti neaparat sa folositi piatra, achizitionati una care sa aiba acelasi aspect vechi. Indiferent daca alegeti piata sau caramida, va recomand sa o folositi pe un singur perete, asta pentru a crea un impact vizual placut.

Loredana a scris:

Puteti opta pentru un tapet cu model de piatra, noi avem mai multe optiuni. Daca nu il gasiti pe site tapet-magazin.ro, poate il avem in showroom. Numarul de telefon este pe site.

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: fier forjat , piatra naturala , tapet ,

Taguri:    fier forjat,    amenajare dormitor,    tapet dormitor,    piatra naturala,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro