renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Pot asorta parchet alb cu biblioteca wenge si canapea gri?

Buna ziua, Imi puteti spune va rog, se pot asorta , parchet alb cu o biblioteca wenge, eventual cu o canapea gri deschis ? Va multumesc ! Carol B

Intrebare trimisa de un cititor din - Sector 3 , Bucuresti
vezi si firme constructii Bucuresti



Raspunsuri si comentarii
Elena V. a scris:

Da, cu conditia sa asezati in incapere si un covor cu combinatia de: negru, gri inchis, gri deschis si alb coliliu (alb murdar). Pe canapea asezati cateva perne decorative uni in tonuri cromatice cu contrast puternic: galben, rosu sange, caramiziu, maro castana, verde mar, etc. Astfel veti avea cateva nuante de accent pentru a avita monotonia cromatica alb-negru-gri ce poate deveni in timp obositoare.

florin a scris:

La noi puteti gasi o gama mare de sine aluminiu pentru perdele si draperii.Dispunem de o gama de pana la 11 culori de sina aluminiu,de la alb pana la imitatie lemn.Sine simple,duble si triple ce pot fi actionate cu snur.Sinele au console de prindere pe perete sau tavan. Accesati STORURI-SINE.RO aici gasiti tot ce inseamna sistem de prindere pentru perdea si draperie.ARTAMIS STOR ,unic importator in Romania !!!

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: parchet , sfaturi ,

Taguri:    mobila wenge,    culoare canapea,    alb,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro