renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Pret constructie casa la cheie parter de 110 metri patrati

Buna ziua, Cat costa o casa doar parter de 11 m pe 10 m in total 110 m patrati. Adica care sa ai in componenta ei: living,bucatarie,baie si 3 dormitoare? Ma intereseaza un pret la cheie cu manopera si materiale incluse. Multumesc

Intrebare trimisa de un cititor din - Craiova , Dolj
vezi si firme constructii Dolj



Raspunsuri si comentarii
Lungu Constantin a scris:

Buna ziua,
Un preț estimativ fara a studia planurile construcției,ar fi de 45000 euro casa la cheie manopera+materiale.
Prețul diferă in funcție de calitatea materialelor alese la finisaje.
Cu stima Lungu Constantin
Tf.0727306121

C.E.B. a scris:

Buna ziua. Suntem companie de arhitectura - proiectare si executie case la rosu sau la cheie. Va stam la dispozitie cu profesionalism si rugam sa ne contactati telefonic in vederea unei colaborari sau sa trimiteti proiectul DTAC pe email.
Cu respect si stima,
Echipa Casatamultvisata Empire Building
Telefoane:
0742 756576 0787 393503
E-mail:
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Paun a scris:

Buna ziua! Cat costa o casa construita din BCA YTONG, pe o amprenta de 10x8 mp, cu mansarda? La parter: living, baie, bucatarie, casa scarii, iar la etaj: baie, 2 dormitoare si un dressing? Puteti spune un pret atat la rosu, cat si la cheie?

vili a scris:

Pentru dl Paun 160 mp construiti la cheie pret 65,70 mii euro m=la cheie,detalii 0734844617

Krisztina a scris:

Buna ziua cat ar costa o casa la rosu si la cheie as dori sa stiu astept un raspuns .Multumesc

Marinescu Eugenia a scris:

O casa la cheie dimensiuni 6 m x 5 m ce preț are.

Cristina a scris:

Buna ziua,
Cât m-ar costa o casa la cheie pe o suprafață de 80 m pătrați. La parter living, bucatarie, baie si un birou si la etaj 3 dormitoare și baie? Multumesc!

Cristina a scris:

Buna ziua,cat ar costa o casa cu 2 camere,o baie si bucatarie la rosu?

Stanciu a scris:

Buna ziua.Ma intereseaza constructia unei case fara fundatie pe un teren traversat de o conducta de apa. Multumesc!

Rosca Climentie a scris:

CASA CU MANSARDĂ 8,×8m2cu garaj construcția să fie de 135mc construibili

DDAN N DANANAIIL a scris:

ACAat mar costa o casa construita la cheie de 160m2 fara etaj compusa din 3 camere ,2bai ,bucatarie deschisa cu living si garaj.
Cu toata stima Dan

DDAN N DANANAIIL a scris:

Cat mar costa o casa construita la cheie de 160m2 fara etaj compusa din 3 camere ,2bai ,bucatarie deschisa cu living si garaj.
Cu toata stima Dan

FOTA CRISTIAN a scris:

confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Claudia a scris:

Buna ziua, cat ma costa aproximativ sa construiesc o casa de 120 mp doar parter, 4 camere, living deschis cu bucateria , baie si camera de utilitati la cheie.Multumesc

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: constructii case ,

Taguri:    casa parter,    casa la cheie,    preturi,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro