renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Preturi si firme pardoseli turnate 3D

Buna seara as dori sa stiu preturile la pardoseala turnata 3D si cu ce firma as putea sa iau legatura , Multumesc

Intrebare trimisa de un cititor din - Brasov , Brasov
vezi si firme constructii Brasov


poza 1

Raspunsuri si comentarii
Elena V. a scris:

Pardoselile epoxidice 3D sunt realizate prin utilizarea a trei tipuri de materiale speciale care se suprapun in scopul obtinerii efectului vizual dorit. Calitatea acestei pardoseli este de exceptie atat calitativ, cat si vizual. Pretul acesteia, insa, este la fel...”de exceptie”. Desi firmele care realizeaza astfel de lucrari nu spun pretul lucrarii decat pe baza unui deviz ferm de contract, al aflat ca 1 mp de asemenea pardoseala ajunge la 1800 ron. Firme care sa realizeze acest tip de lucrari ar fi societatea „Indfloor Group”. Aceasta are trei zone de lucru. In cazul dvs. trebuie sa contactati firma „Indfloor Mures” Str. Matei Corvin nr. 5, Targu-Mures, tel: +40-730-336094 O alta varianta ar putea fi firma „Star Stone Production SRL” cu sediul in Oradea. Telefoane de contact: 0745.258.970 (departament productie si transport); 0746.022.526 (departament vanzari) Sper ca v-am putut fi de folos!

Ionut a scris:

Salut asi dori mai multe detali dedpre aceasta pardoseala 3d xat luati pe metru patrat sau cum lucrati asi dori un numar de contact cum putem lua legătura cu dumneavoastra

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: preturi ,

Taguri:    preturi,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro