renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Refacere tencuiala si acoperis la o casa veche, in Iasi

Buna ziua. Doresc sa refac tencuiala pentru o casa veche, cu plasa de buzau, apoi sa ii fac izolatie cu polistiren , apoi aplicata tencuiala decorativa. As dori sa stiu cat costa manopera sau macar daca imi poate cineva recomanda ceva echipe de prin Iasi cu care a lucrat si a fost multumit. De asemenea casa necesita si schimbarea acoperisului. Este cu tigla ceramica in doua ape. Multumesc

Intrebare trimisa de un cititor din - Iasi , Iasi
vezi si firme constructii Iasi



Raspunsuri si comentarii
ionut a scris:

Buna ziua.pentru un pret putem discuta la telefon 0799432762. O zi buna

Paulet a scris:

Buna ziua ,facem renovari ,consolidari etc.
Pret estimativ pentru ,decopertare pereti,consolidate si finalizate la var pret 100 ron mp ,manopera.
Iar pentru acoperis decopertat si refacut inclusiv mantaj tabla ,80 ron mp.
detalii 0734844617

SC WOODEN & ROOFING SRL a scris:

Buna ziua,
Suntem interesati de lucrarea dumneavoastra astfel incat in vederea intocmirii unei oferte care sa reflecte realitatea avem nevoie de mai multe detalii. Astfel va rugam sa ne trimiteti datele de contact pentru a discuta telefonic in vederea stabilirii unei intalniri directe.
In cele ce urmeaza va trimitem cateva detalii despre compania SC WOODEN&ROOFING SRL.
SC WOODEN&ROOFING SRL este o societate cu capital francez. In toata perioada de la infiintare si pana in prezent am realizat lucrari in domeniul constructiilor civile rezidentiale si nerezidentiale pe baza de contracte de executie lucrari, atat in Romania cat si in Franta.
Oferim clienților nostri soluții complete in domeniul constructiilor civile și industriale, în ceea ce privește:
- realizarea proiectelor de arhitectura si de structura,
- contrucția caselor,
- finisajul,
- amenajarea,
- modificarea și reamenajarea spatiilor.

SERVICII PE CARE LE OFERIM:
- Constructii rezidentiale si nerezidentiale (case, cladiri, blocuri, birouri, spatii comerciale, hale industriale)
- Case la rosu
- Case la cheie
- Diverse lucrari de finisaje
- Modernizari
- Termoizolatii
- Fatade
- Tencuieli interioare/exterioare
- Zugraveli
- Montaje ferestre si geamuri
- Lucrari de canalizare
- Instalatii electrice
- Instalatii sanitare

In speranta unei discutii si colaborari, va rugam sa ne contactati telefonic la 0743218879 ing constructor Bogdan ONOFREI sau pe adresa de e-mail [email protected]


Cu stima,
Irina ATUDOREI
Director general SC WOODEN&ROOFING SRL
0721409622
[email protected]

Constantin a scris:

Buna ziua Pentru o oferta de preț sunați la 0747472511

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri:    preturi,    tencuiala,    casa veche,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro