renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

As dori oferte pentru bancute scolare individuale plus scaun.

Buna ziua, As dori oferte pentru bancute scolare individuale plus scaun. Mobilierul este pentru deschiderea unui centru de meditatii pentru copii. Numarul de obiecte ce se doreste a fi achizitionate este de 40 bucati

Intrebare trimisa de un cititor din - Petrosani , Hunedoara
vezi si firme constructii Hunedoara



Raspunsuri si comentarii
Elena V. a scris:

Adresati-va unei firme care are ca domeniu de activitate mobilier. In privinta pretului, sunt cateva variabile importante in stabilirea pretului: materialul pentru structura(metal cromat, aluminiu) materialul pentru sezuta/spatarul scaunului si tablia bancii. Se poate negocia pretul in functie de numarul bancilor si scaunelor, modelul si tipul de material utilizat.

Tudor Stanciu - Hodeco a scris:

Bună seara,

Firma pe care o reprezint se ocupă exact cu așa ceva - căutarea de oferte pentru mobilări și amenajări, legătura cu producătorul / distribuitorul ales și realizarea comenzii alese de dumneavoastră, tocmai pentru a nu fi nevoie de timp și energie pierdute.

Hodeco e un serviciu t�năr și unic la acest moment; ne-ar face mare plăcere să vă ajutăm și să fiți unul dintre primii noștri clienți :)

Pentru mai multe detalii, vă rog să mă contactați pe e-mail.

Numai bine,

Tudor Stanciu

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri: mobilier ,

Taguri:    banci pentru scoala,    scaune,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro