renovat.ro

» » » »


ADAUGA O INTREBARE

Caut firma in Bucuresti pentru renovare after school

Buna seara. Caut firma de constructii seriosa pentru renovarea unui after school in Bucuresti. Suprafata de renovat are 250 mp. As vrea o oferta de pret corecta cu / sau fara materiale. Multumesc.

Intrebare trimisa de un cititor din - Bucuresti
vezi si firme constructii Bucuresti



Raspunsuri si comentarii
CASALUX a scris:

Buna ziua.
Informatiile pe care le oferiti, sint insuficiente pentr a vi se prezenta o oferta de pret.
Daca doriti sa dezvoltam discutiile despre acest proiect, rog sa-mi comunicati pe adresa [email protected] urmatoarele :
* categoriile de lucrari pe care le solicitati ( ex. tenciut interior, șape, rigips, faianta, gresie, glet, zugravit, etc )
* suprafetele aproximative pentru fiecare din aceste lucrari, sau transmiteti schita imobilului pentru a le determina noi.
* in ce luna doriti inceperea lucrarii, pentru a sti daca avem in acea perioada echipa disponibila.
* daca finantarea platii manoperei se asigura de catre proprietar, sau de catre banci.
* daca pe durata executarii lucrarilor, spatiile vor fi ocupate, sau libere.
* daca este sau nu cazul de renovarea instalatiilor interioare ( electrica, sanitara ).
Cu stima. 0745315725.

Mcn general a scris:

Pentru oferte prețuri contact la [email protected]

vili a scris:

un pret estimativ de 45,50 ron mp manopera,instalatiile separat

sc str con ion srl a scris:

Buna ziua, trebuie vazuta locatia si stabilite operatiile. Daca doriti ne puteti contacta pe [email protected]. Putem stabili intalnirea cat mai repede,
Cu respect
0769214470

Florin a scris:

Buna ziua... Cautati ne pe faceboo Lixconstruct si vedeti acolo lucrari executate de noi... Sunati ma pe 0745490123 pt o oferta concreta va trebui sa ma prezint la fata locului

Cere preturi comunitatii, cere sfaturi si informatii tehnice comunitatii renovat.ro
Linkuri sponsorizate

Posteaza!

*Nume:
E-mail: Notifica-ma la comentarii pe aceasta pagina
Nu arata e-mailul meu
*Text:
Confirm ca am peste 16 ani si doresc sa postez

Taguri:    preturi,    renovare casa,    zugraveli,    deviz constructie,

ADAUGA O INTREBARE

Dezvoltarea web si seo de fluxsoft.ro